Wózki z przeciwwagą

Seria wózków podnośnikowych z przeciwwagą Crown to rozwiązanie spełniające cały zakres wymagań związanych z obsługą magazynu. Są idealne do załadunku i rozładunku ciężarówek, transportu poziomego oraz wielu innych zadań. W asortymencie wózków z przeciwwagą Crown znajduje się seria C-5 napędzana gazem LPG oraz szeroka gama elektrycznych wózków magazynowych.

Seria SC 6000 to uniwersalne, elektryczne wózki magazynowe. Oferujemy wersję trzykołową i czterokołową. SC 6000 gwarantuje zwrotność i możliwość manewrowania w zatłoczonych aplikacjach.

Czterokołowe wózki elektryczne serii FC 5200 to trwałe rozwiązanie charakteryzujące się wszechstronnością oraz doskonałymi parametrami pracy. Podobnie jak w przypadku serii SC 6000, konstrukcję serii FC 5200 charakteryzuje ustawienie kabiny do przodu oraz funkcje zwiększające wydajność.

Elektryczne wózki podnośnikowe z przeciwwagą i operatorem stojącym serii RC 5500 zapewniają wydajność oraz komfort operatora. Umożliwiają bezpieczną i wydajną realizację zadań w wąskich korytarzach roboczych, zatłoczonych dokach i przyczepach.

Czterokołowe wózki na paliwo LPG serii C-5 są przeznaczone do intensywnych prac w trudnych środowiskach. Seria C-5 dzięki podzespołom skonstruowanym z myślą o wyśrubowanych wymogach zastosowań przemysłowych gwarantuje unikalną wydajność. C-5 jest dostępny także w opcji z otwartą lub pełną kabiną.

Przeznaczene wózków widłowych

Dzięki innowacyjności i niezawodności naszych produktów dotrzymujemy danego słowa. Aby innowacyjność naszych wózków umożliwiała rozwiązywanie rzeczywistych problemów logistycznych, nasi projektanci i inżynierowie rozpoczynają pracę od poznania działalności i praktyk roboczych klientów.

Dowiedz się więcej

Wózki systemowe

Planujesz przenieść swój biznes na wyższy poziom? Wózki systemowe VNA Crown TSP stworzono do pracy w wąskich korytarzach roboczych. Seria TSP jest dedykowana zarówno do składowania całych palet w regałach jak i do kompletacji. Wózki systemowe Crown wyróżnia unikalna żywotność, możliwość podnoszenia i opuszczania kabiny operatora podczas jazdy, maksymalna stabilność i bezpieczeństwo oraz cały szereg rozwiązań ułatwiających i przyśpieszających pracę operatora.

Posiadamy bogate portfolio realizacji magazynowych opartych o model TSP, zapewniamy wizyty referencyjne oraz szybkie i bezproblemowe wdrożenie.

Przewodnik po wózkach Crown

Szukasz wózka widłowego do szybkiego załadunku i rozładunku? Zależy Ci na bezpiecznym transporcie i precyzyjnej kompletacji? Wózki Crown rozwiązują konkretne problemy logistyczne. Inżynierowie i projektanci Crown rozpoczynają pracę nad każdym nowym modelem od poznania praktyk roboczych naszych klientów.

Dowiedz się więcej

Wózki do kompletacji

Wózki Crown do kompletacji zamówień to szeroki wachlarz zastosowań i możliwości. Nasi konstruktorzy i inżynierowie tworzą produkty wyprzedzające oczekiwania klienta w zakresie składowania produktów, kompletacji zamówień oraz licznych zadań wspomagających sprawne funkcjonowanie magazynów i centrów dystrybucyjnych.

Na linię produktów dedykowanych do kompletacji zamówień składają się m.in.: podnośnik uniwersalny transportu wewnętrznego WAV 60 Work Assist Vehicle®, wózki podnośnikowe do kompletacji z wysokiego poziomu regałów SP 3500 oraz sterowane centralnie wózki serii GPC.

Podnośnik uniwersalny transportu wewnętrznego WAV 60 Work Assist Vehicle® to rewolucyjne, mobilne narzędzie, zapewniające unikalną wydajność. WAV 60 umożliwia jednej osobie, bezpieczne i sprawne wykonanie zadań zwykle wymagających udziału dwóch osób.

Wózki podnośnikowe do kompletacji zamówień serii SP 3500 łączą w sobie szybkość, sprawną obsługę oraz stabilność, które pozwalają operatorowi pracować wydajnie i pewnie na wysokościach do 11,3 metra. 4-punktowe wózki podnośnikowe SP 3500 skonstruowano z myślą o zapewnieniu wyjątkowej trwałości i wydajności w obsłudze niestandardowych ładunków.

Serię GPC 3000 wózków podnośnikowych do kompletacji zamówień z niskiego poziomu można dodatkowo wyposażyć w technologię zdalnego sterowania QuickPick Remote®, pozwalającą w ogromnym stopniu usprawnić proces kompletowania.

Seria MPC 3000 to wszechstronny i wytrzymały sprzęt. Jest to wózek widłowy z przeciwwagą, dzięki czemu istnieje możliwość zdjęcia palety z regału oraz przewiezienia jej w celu dalszej kompletacji.

Seria LP 3500 została wyposażona w zaawansowaną platformę operatora, która umożliwia łatwy dostęp do wszystkich elementów sterujących, dzięki czemu proces kompletacji przebiega bezpiecznie i wydajnie.

 

 

Regały magazynowe

Wyłącznym dystrybutorem marki Crown w Polsce jest WDX S.A.

WDX to producent regałów magazynowych. W naszej ofercie znajdziecie regały paletowe, regały wjezdne, regały mobilne, regały grawitacyjne, regały Pallet Shuttle, antresole magazynowe i podesty robocze oraz wiele innych systemów składowania.

WDX oferuje również kompleksowe systemy magazynowe  – od projektu logistycznego, poprzez regały i przenośniki, do automatyzacji. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia na rynku, a w portfolio ponad 10 000 wyposażonych magazynów na terenie całego kraju.

Dowiedz się więcej

Wózki wysokiego składowania

Elektryczne wózki wysokiego składowania Crown przeznaczone do pracy w wąskich korytarzach roboczych skonstruowano tak, by spełniały najsurowsze wymagania związane z transportem i magazynowaniem materiałów. Definiuje je wydajność, niezawodność oraz najniższe całkowite koszty posiadania. Crown zapewnia najlepszą w branży widoczność i komfort operatora.

Seria ESR 5200 to wózek widłowy typu Reach Truck. Ten wózek magazynowy został wyposażony w ruchomy maszt, który gwarantuje zwiększoną wydajność, poprzez odpowiednią ergonomię, produktywność oraz sprawność. Wózki klasy S z przeznaczeniem do najbardziej wymagających zadań, zapewniają niepowtarzalną przestrzeń, w której operator może pracować i efektywnie się poruszać. O komfort operatora dba dodatkowo ekskluzywny fotel MoveSeat®.

Elektryczne wózki wysięgnikowe z widłami wysuwanymi mechanizmem nożycowym serii RR 5700 wyposażone są w zmienne boczne stanowisko robocze, zapewniające większą swobodę poruszania się w przedziale operatora, co daje możliwość zmiany pozycji i zwiększa jego wydajność. Modele klasy S posiadają większy przedział operatora ze składanym siedzeniem, w którym operator może siedzieć, podpierać się lub stać. Seria RD 5700 z podwójną długością wysuwu w znaczny sposób zwiększa wykorzystanie pojemności magazynowej bez rozbudowy obiektu.

Serwis wózków widłowych

Nasz potencjał serwisowy pozwala zredukować czas reakcji
do 4h, a średni czas naprawy < 48h

Dowiedz się więcej

Wózki podnośnikowe z operatorem pieszym

Elastyczne wózki podnośnikowe z operatorem pieszym przeznaczone są do różnorodnych zastosowań i środowisk roboczych. Wielu z naszych największych klientów, rozpoczynało swoją przygodę z marką Crown od wyboru właśnie tego rozwiązania.

Na tę szeroką linię składa się sześć typów wózków elektrycznych: wózki typu straddle (z rozstawionymi ramionami podporowymi), typu fork-over, wózki ze wstępnym unoszeniem, wózki o podwójnej ładowności, wózki z przeciwwagą i wózki wysokiego składowania.

Wózki podnośnikowe typu straddle ST, SX i SH wykorzystywane są do pracy w ograniczonej przestrzeni magazynowej.

Konstrukcja wózków typu fork-over WF, ES i ET zapewnia idealne rozwiązanie umożliwiające wydajne przenoszenie różnych jednostek magazynowych; drucianych koszy, palet euro oraz produktów na płozach.

Wózki podnośnikowe ze wstępnym unoszeniem ESi i ETi oferują takie same możliwości jak wózki podnośnikowe ES i ET. Oferują jednak dodatkową wszechstronność zapewnioną przez podnoszone ramiona załadowcze.

Wózki magazynowe DT, o podwójnej ładowności, są idealne do zastosowań przy szybkim transporcie materiałów dzięki możliwości ustawienia dwóch palet euro jednocześnie.

Model SHR wózka podnośnikowego z wysięgnikiem znacznie zwiększa wszechstronność w obsłudze ładunków przy jednoczesnym utrzymaniu dobrej zwrotności.

Wynajem wózków widłowych

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podnośnika widłowego na rok, miesiąc, tydzień czy tylko jeden dzień, WDX ma dla Ciebie rozwiązanie dotyczące wynajmu.

Dowiedz się więcej

Wózki z podnoszoną kabiną operatora

Wózki Crown z podnoszonym stanowiskiem operatora stworzono z myślą o potrzebach związanych z przenoszeniem materiałów w szerokim wachlarzu zastosowań i środowisk, od składowania produktów w regałach i kompletacji zamówień, do zadań wspomagających, w tym inwentaryzacji czy prac konserwacyjnych.

Crown TSP to wózek typu VNA – Very Narrow Aisle Trucks. TSP to wózek systemowy z podnoszoną kabiną operatora dedykowany do pracy w regałach wysokiego składowania, w wąskich korytarzach roboczych.

Wózek z podnoszoną kabiną operatora Crown SP 3500 dedykowany jest do kompletacji zamówień.  Łączy w sobie cechy gwarantujące maksymalną wydajność operatora; wysokość podnoszenie powyżej 11 metrów, dobrą widoczność warunkującą bezpieczne prowadzenie pojazdu, stabilną konstrukcja masztu oraz opatentowany układ inteligentnego hamowania.

Work Assist Vehicle – to łatwy w użyciu wózek do kompletacji zamówień, który zapewnia znaczne oszczędności, zwiększając jednocześnie wydajność, elastyczność i bezpieczeństwo.

Wózki paletowe

Crown oferuje pełną linię niezawodnych i trwałych wózków paletowych. Wózki te zaprojektowano z myślą o pełnej gamie zastosowań, w każdej branży. Linię rozpoczyna wózek paletowy ręczny serii PTH 50, który zyskał sobie uznanie dzięki wyjątkowej uniwersalności i trwałości. Setki tysięcy wózków paletowych ręcznych Crown pracujących na całym świecie, to gwarancja jakości oraz długiej eksploatacji przy niedużych kosztach.

Elektryczne wózki paletowe serii WP 3000 zostały zaprojektowane z myślą o ograniczeniach przestrzennych stanowisk wysyłkowych i rozładunkowych lub wszelkich innych obszarów, gdzie wymagana jest najwyższa zwrotność.

Wielokrotnie nagradzane wózki paletowe dla operatorów jeżdżących Crown przodują w branży w zakresie kompletacji zamówień z niskiego poziomu regałów oraz transportu towarów. W serii WT 3000 operator zajmuje pozycję z tyłu, w RT 3500 operator może stać lub siedzieć, natomiast w serii PR 4500 siedzi bokiem.

Linię magazynowych wózków podnośnikowych uzupełnia seria TC 3000, wózek holujący cechujący się trwałością konstrukcji.

Używane wózki widłowe

Stawiamy na jakość i niezawodność sprzętu, dlatego przykładamy szczególną uwagę do stanu technicznego wózków używanych.

Dowiedz się więcej
Właściwe rozwiązanie dla Twojego biznesu

Bez względu na to czy chcesz wynająć, skorzystać z leasingu, czy kupić nowe lub używane wózki podnośnikowe, nasz zespół pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie.

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w Polityce Cookies.

Akceptuję